Deye 8kW Hybryda
Karta Katalogowa: Deye 8kW Hybryda
Producent: Deye
Platformy: PVhurt.pl, PVsklep.pl, PVhurt.de
Polecają: PVfachowcy


9,119.71 zł brutto 7,414.40 zł netto
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 7,414.40 zł netto
Dostępność: Brak w magazynie
SKU: 7000003140
Deye 8kW SUN-8K-SG04LP3-EU3 Hybryda
Brak w magazynie
Otwórz kartę produktu w PVHurt z automatycznie wyszukanym SKU i przejdź od razu do oferty hurtowej.
Karta Katalogowa: Deye 8kW Hybryda
Producent: Deye
Platformy: PVhurt.pl, PVsklep.pl, PVhurt.de
Polecają: PVfachowcy


| Waga | 60 kg |
|---|---|
| Nazwa Dostawcy | PVhurt.pl Anna Kulikowska |
| Adres Dostawcy i Kontakt | Polska, 59-623 Pasiecznik |
| Osoba Odpowiedzialna za GPSR | Dyrektor Grzegorz Kulikowski |
| Nazwa Dystrybutora | PHU ZENIT Sp. z o.o |
| Adres Dystrybutora | Górzna 113 77-400 Złotów |
| Producent - Kontakt | No.26, Southern YongJiangRoad Beilun, NingBo, China service@deye.com.cn |
| Nazwa Produktu / Marka | Inwerter Hybrydowy Deye SUN-8K-SG04LP3-EU 3 fazowy |
| ID Produktu | 7000003140 |
| Stan Produktu | Nowy |
| Deklaracja Zgodności GPSR | http://pvhurt.com.ua/wp-content/uploads/2024/12/GPSR.pdf |
| Zwroty/Reklamacje/Skargi | https://pvhurt.pl/hurtownia-fotowoltaiczna-reklamacje/ |
| Procedury Reklamacyjne | http://pvhurt.com.ua/wp-content/uploads/2024/12/PR.pdf |
| Karty, Certyfikaty etc | https://pvhurt.pl/up |
| Kontakt do PVhurt.pl | E-mail: zamowienia@pvhurt.pl |
Aktualna cena produktu Deye 8kW Hybryda znajduje się w sekcji ceny na górze strony.
Bieżąca dostępność produktu Deye 8kW Hybryda jest pokazana obok ceny na górze strony.
Informacje o magazynie i możliwym odbiorze produktu Deye 8kW Hybryda znajdują się w sekcji magazynowej.
Koszt dostawy produktu Deye 8kW Hybryda jest widoczny przy dostępnej metodzie transportu.
Opis, zastosowanie i najważniejsze informacje o produkcie Deye 8kW Hybryda znajdują się w sekcji opisu.
Karta katalogowa i dokumenty produktu Deye 8kW Hybryda znajdują się w sekcji plików do pobrania.
Deye 8kW Hybryda jest wysyłany po zaksięgowaniu środków na koncie PVhurt.pl. Zwykle w kolejnym dniu roboczym towar jest kompletowany, pakowany i przekazywany firmie transportowej.
Po nadaniu przesyłki wysyłamy klientowi wiadomość e-mail z informacją o statusie zamówienia, numerami listów przewozowych oraz – jeśli jest dostępny – bezpośrednim linkiem umożliwiającym śledzenie przesyłki.
Deye 8kW Hybryda jest dostępny do odbioru osobistego po zaksięgowaniu środków na koncie PVhurt.pl i przygotowaniu towaru w magazynie.
Gdy zamówienie będzie gotowe do odbioru, klient otrzyma od nas wiadomość e-mail z potwierdzeniem. W wiadomości przekażemy dokładny adres magazynu, szczegółowe informacje dotyczące odbioru oraz numer telefonu kontaktowego do magazynu lub osoby odpowiedzialnej za wydanie towaru.
Powiadom mnie, gdy produkt wróci do sprzedaży
Zostaw dane, a wyślemy Ci jednorazowe powiadomienie, gdy produkt będzie ponownie dostępny.