SELFA SFT 6kW 2 (OUTLET)
Karta Katalogowa:SELFA SFT 6kW 2 (OUTLET)
Producent: SELFA
Platformy: PVhurt.pl, PVsklep.pl, PVhurt.de, PVhurt.cz, PVhurt.sk, PVhurt.com, PVhurt.hr, PVhurt.hu, PVhurt.ro, Solaryag

Pierwotna cena wynosiła: 349.75 €.270.26 €Aktualna cena wynosi: 270.26 €. brutto 219.72 € netto
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 219.72 € netto
Dostępność: 5 w magazynie
SKU: SELF202
SELFA SFT 6kW 2 lata Gwar. (OUTLET)
Dostępność: 5 w magazynie
Otwórz kartę produktu w PVHurt z automatycznie wyszukanym SKU i przejdź od razu do oferty hurtowej.
Karta Katalogowa:SELFA SFT 6kW 2 (OUTLET)
Producent: SELFA
Platformy: PVhurt.pl, PVsklep.pl, PVhurt.de, PVhurt.cz, PVhurt.sk, PVhurt.com, PVhurt.hr, PVhurt.hu, PVhurt.ro, Solaryag

| Waga | 40 kg |
|---|---|
| Nazwa Produktu | OUTLET, Falownik sieciowy (wyprzedażowy) SELFA SFT o mocy 6 kW |
| Stan Magazynow | 3 |
Aktualna cena produktu SELFA SFT 6kW 2 (OUTLET) znajduje się w sekcji ceny na górze strony.
Bieżąca dostępność produktu SELFA SFT 6kW 2 (OUTLET) jest pokazana obok ceny na górze strony.
Informacje o magazynie i możliwym odbiorze produktu SELFA SFT 6kW 2 (OUTLET) znajdują się w sekcji magazynowej.
Koszt dostawy produktu SELFA SFT 6kW 2 (OUTLET) jest widoczny przy dostępnej metodzie transportu.
Opis, zastosowanie i najważniejsze informacje o produkcie SELFA SFT 6kW 2 (OUTLET) znajdują się w sekcji opisu.
Karta katalogowa i dokumenty produktu SELFA SFT 6kW 2 (OUTLET) znajdują się w sekcji plików do pobrania.
Po zaksięgowaniu wpłaty za zamówienie wystawimy fakturę, a następnie przekażemy zamówienie do kompletacji, pakowania i wysyłki. Gdy magazyn przekaże nam numer(y) listu przewozowego, niezwłocznie prześlemy je Państwu, aby mogli Państwo na bieżąco śledzić status i trasę dostawy zamówionego towaru.
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 823.63 € netto
Dostępność: 20 w magazynie
SKU: SELF136
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 823.63 € netto
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 986.62 € netto
Dostępność: 1 w magazynie
SKU: 302130887298
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 986.62 € netto